El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 8/2024

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»

Published
5 June 2024
Submission deadline
15 July 2024, 23:59
Estimated value
€266,741
Place of performance
ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ - ΝΙΚΑΙΑ, EL307
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00333098-2024
Reference
4f25e2d5-f251-4a0d-a93d-072f21ccde0e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη 8/2024 για την προμήθεια «ΦίλτρωνΕργαστηριακών,ΣυσκευώνΠλασμαφαίρεσης,Ειδικού Συστήματος Αδρανοποίησης,Ασκών Συλλογής Αίματος,ΥλικώνΚρυοσυντήρησης και Συσκευών Αιμοληψίας».

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»