ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- Published
- 6 June 2025
- Submission deadline
- 16 July 2025, 23:59
- Estimated value
- €4,400,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00366350-2025
- Reference
- 9562f1fe-8dad-4002-827e-b262565c5393
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55322000Servicios de elaboración de comidas
Description
ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΑΣΘΕΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΟΥ ΓΑΝΠ ΜΕΤΑΞΑ
Official publications
- TED · 00366350-2025 · 6 June 2025
- OJS · 108/2025 · 6 June 2025
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΚΙΝΟΥ
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ»
- 11/2026 ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ, ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ.
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025
- Διακήρυξη 11/2025 για την προμήθεια «ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΥΠΕΡΗΧΟΥ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΚΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟΥ ΠΕΠΤΙΚΟΥ».