ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
- Published
- 4 April 2024
- Submission deadline
- 16 May 2024, 17:00
- Estimated value
- €162,235
- Place of performance
- EL611
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00197740-2024
- Reference
- 842afa00-e628-49c4-849c-42621cf2d1d8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00197740-2024 · 4 April 2024
- OJS · 67/2024 · 4 April 2024