ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 36/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
- Published
- 9 January 2025
- Submission deadline
- 14 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €140,726
- Place of performance
- ΚΑΡΔΙΤΣΑ, EL611
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00013255-2025
- Reference
- ddf17f14-e00d-4e1c-b979-0417b94012e4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141000Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
Description
Ανοικτός Διαγωνισμός κάτω των ορίων για την προμήθεια Ανοικτού Διαγωνισμού (άνω των ορίων) για την προμήθεια του είδους «ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ» ενταγμένου στον Πίνακα Προγραμματισμού Προμηθειών και Υπηρεσιών Υγείας Έτους 2024, προϋπολογιζόμενης δαπάνης 174.500,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ, με CPV 33140000-3 και ΚΑΕ 1311 και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής. Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 364303
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00013255-2025 · 9 January 2025
- OJS · 6/2025 · 9 January 2025