Διακήρυξη 7/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Published
- 15 May 2024
- Submission deadline
- 17 June 2024, 11:00
- Estimated value
- €121,900
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00286857-2024
- Reference
- 334cb822-c2c6-4103-a7ef-ea03b2522518
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
Διακήρυξη για το έργο : «Εγκατάσταση και λειτουργία Πληροφοριακού Συστήματος Οικονομικής Διαχείρισης, Διαχείρισης Μισθοδοσίας και Διαχείρισης Ανθρώπινου Δυναμικού για το Υπουργείο Κοινωνικής Συνοχής και Οικογένειας
Award criteria
- Quality — Κριτήριο Ανάθεσης της Σύμβασης συνιστά η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, βάση κριτηρίων που αναφέρονται στη διακήρυξη παράγραφος 2.3.1 Η…
- Price — Κριτήριο Ανάθεσης της Σύμβασης συνιστά η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, βάση κριτηρίων που αναφέρονται στη διακήρυξη παράγραφος 2.3.1 Η…
Official publications
- TED · 00286857-2024 · 15 May 2024
- OJS · 94/2024 · 15 May 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Σύναψη εκτελεστικών συμβάσεων στο πλαίσιο της αριθμ. 55644/06-06-2023 (ΑΔΑ: 69Β946ΜΤΛΚ-4Θ4, ΑΔΑΜ: 23SYMV012823978) ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ -…
- Διακήρυξη 13 / 2025
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Διακήρυξη για τη παροχή υπηρεσιών φύλαξης του Υπουργείου Εργασίας
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Διακήρυξη 8/2024
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Οριζόντια Τεχνική Υποστήριξη του Υπουργείου Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων μέσω της δημιουργίας Γραφείου Διαχείρισης Έργων (PMO) για τα…
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων