ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 62/2024
Buyer: ΠΓΝΘ ΑΧΕΠΑ
- Published
- 2 July 2024
- Submission deadline
- 5 August 2024, 16:00
- Estimated value
- €4,435,425
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00391592-2024
- Reference
- ea672d4d-1252-48aa-9f54-046c70185e37
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΥΠΟΔΟΜΕΣ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΩΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΕΝΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ Π.Γ.Ν.Θ. ΑΧΕΠΑ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00391592-2024 · 2 July 2024
- OJS · 127/2024 · 2 July 2024