ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 5/2025
Buyer: ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
- Published
- 23 December 2025
- Submission deadline
- 12 January 2026, 12:00
- Estimated value
- €444,840
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00857391-2025
- Reference
- dfcd3b61-33b0-4f1a-a57e-5f7e2477f657
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30199750Cupones
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια διατακτικών αγοράς προϊόντων σίτισης για τους εργαζόμενους του ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ για το έτος 2026 και συγκεκριμένα για το χρονικό διάστημα από 01/01/2026 μέχρι 31/12/2026, σύμφωνα με το άρθρο 7 περίπτωση 6 της Επιχειρησιακής Συλλογικής Σύμβασης Εργασίας με ισχύ από 01.02.2025-01.02.2028 μεταξύ του Σωματείου Εργαζομένων του Εθνικού Θεάτρου και του Εθνικού Θεάτρου.
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής. Ανάδοχος θα ανακηρυχτεί αυτός που θα προσφέρει το μεγαλύτερο ποσοστό (%) έκπτωσης επί της συνολικής…
Official publications
- TED · 00857391-2025 · 23 December 2025
- OJS · 247/2025 · 23 December 2025