Διακήρυξη 2/2025
Buyer: ΕΘΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
- Published
- 29 April 2025
- Submission deadline
- 2 June 2025, 12:00
- Estimated value
- €700,000
- Place of performance
- Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00274583-2025
- Reference
- a023853a-2261-45d4-b485-a7e70ae24449
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ ΤΩΝ ΚΤΙΡΙΩΝ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ
Award criteria
- Quality — Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής.
Official publications
- TED · 00274583-2025 · 29 April 2025
- OJS · 83/2025 · 29 April 2025