Διακήρυξη 5/2024
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
- Published
- 11 October 2024
- Submission deadline
- 8 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €376,993
- Place of performance
- EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00613856-2024
- Reference
- 54d2f59e-6af0-4fb2-95b7-826af2ec9325
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς των εξυπηρετούμενων ατόμων του Ιδρύματος Εταιρείας Προστασίας Σπαστικών, με δ.τ. ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ, από και προς τις εγκαταστάσεις του Ιδρύματος από την υπογραφή της σύμβασης έως ΙΟΥΛΙΟ 2025
Official publications
- TED · 00613856-2024 · 11 October 2024
- OJS · 199/2024 · 11 October 2024
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ