3/2026 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ
- Published
- 31 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 23:00
- Place of performance
- Αθήνα, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00598158-2026
- Reference
- b1b1869d-6f4b-43bc-9333-e193108f9d0c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
ανάθεση υπηρεσιών μεταφοράς των εξυπηρετούμενων ατόμων των Ιδρυμάτων με δ.τ. ΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗ από και προς τις εγκαταστάσεις του Ιδρύματος από Σεπτέμβριο του 2026 έως Ιούλιο 2028. Συνολικός Προϋπολογισμός: 629.300,00 € πλέον του Φ.Π.Α. 959.997,15 € συμπεριλαμβανομένου του Φ.Π.Α. 13%, αναπροσαρμογής του τιμήματος λόγω αλλαγής της τιμής καυσίμου έως 10% και δικαιώματος προαίρεσης 25%»
Official publications
- TED · 00598158-2026 · 31 August 2026
- OJS · 167/2026 · 31 August 2026
Other tenders from ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ ΑΘΗΝΩΝ