Διακήρυξη 5/2024
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Κιλκίς
- Published
- 12 July 2024
- Submission deadline
- 23 August 2024, 10:00
- Estimated value
- €266,493
- Place of performance
- Κικλίς, EL523
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00419358-2024
- Reference
- fd0bae40-d462-4d72-aca6-28150cffcb79
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Description
Διακήρυξη Ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια Τροφίμων
Lots (13)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Α1 ΤΡΟΦΙΜΑ, ΠΟΤΑ, ΚΑΠΝΟΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΗ ΠΡΟΪΟΝΤΑ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €41,365 |
| 2 | Α2 ΜΠΑΧΑΡΙΚΑ | 15872200 Especias | €352 |
| 3 | Α3 ΣΚΟΝΗ ΓΑΛΑΚΤΟΣ | 15511700 Leche en polvo | €840 |
| 4 | Α4 ΓΑΛΑ | 15511000 Leche | €13,500 |
| 5 | Α5 ΓΙΑΟΥΡΤΙ | 15551300 Yogur | €17,000 |
| 6 | Α6 ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ | 15540000 Queso | €33,240 |
| 7 | Α7 ΑΥΓΑ | 03142500 Huevos | €5,500 |
| 8 | Α8 ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΑΡΤΟΥ | 15811000 Productos a base de pan | €32,260 |
| 9 | Β1 ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ | 15411110 Aceite de oliva | €18,852 |
| 10 | Β2 ΚΡΕΑΣ | 15110000 Carne | €66,081 |
| 11 | Β3 ΠΟΥΛΕΡΙΚΑ | 15112000 Aves de corral | €12,685 |
| 12 | Β4 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ ΚΑΙ ΑΛΙΕΥΜΑΤΑ | 15221000 Pescado congelado | €19,003 |
| 13 | Β5 ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €5,816 |
Award criteria
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη (ΕΣΗΔΗΣ:354243)
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη (ΕΣΗΔΗΣ:354243)
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη (ΕΣΗΔΗΣ:354243)
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη (ΕΣΗΔΗΣ:354243)
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη (ΕΣΗΔΗΣ:354243)
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη (ΕΣΗΔΗΣ:354243)
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη (ΕΣΗΔΗΣ:354243)
- Price — Όπως προβλέπεται στη Διακήρυξη (ΕΣΗΔΗΣ:354243)
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει του προσφερόμενου μεγαλύτερου ποσοστού έκπτωσης επί της μέσης λιανικής τιμής πώλησης εκάστου είδους σύμφωνα με το Δελτίο…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει του προσφερόμενου μεγαλύτερου ποσοστού έκπτωσης επί της μέσης λιανικής τιμής πώλησης εκάστου είδους σύμφωνα με το Δελτίο…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει του προσφερόμενου μεγαλύτερου ποσοστού έκπτωσης επί της μέσης λιανικής τιμής πώλησης εκάστου είδους σύμφωνα με το Δελτίο…
- Price — Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει του προσφερόμενου μεγαλύτερου ποσοστού έκπτωσης επί της μέσης λιανικής τιμής πώλησης εκάστου είδους σύμφωνα με το Δελτίο…
Official publications
- TED · 00419358-2024 · 12 July 2024
- OJS · 135/2024 · 12 July 2024