Διακήρυξη 1/2024
Buyer: Γενικό Νοσοκομείο Κιλκίς
- Published
- 2 May 2024
- Submission deadline
- 7 June 2024, 15:00
- Estimated value
- €576,594
- Place of performance
- EL523
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00260540-2024
- Reference
- 9f52b262-2671-4b3a-b928-f644ca477a8f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141700Material ortopédico
Description
Διακήρυξη ανοικτού διαγωνισμού ετήσιας προμήθειας Ορθοπεδικών Υλικών για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Κιλκίς
Lots (24)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΟΝΑΤΟΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΠΛΟΗΓΗΣΗΣ | 33141700 Material ortopédico | €39,762 |
| 2 | 2.ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΟΝΑΤΟΣ ΤΥΠΟΥ MEDIAL PIVOT | 33141700 Material ortopédico | €69,592 |
| 3 | 3.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΟΝΑΤΟΣ ΜΕ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΓΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΟΠΙΣΘΙΟΥ ΧΙΑΣΤΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ | 33141700 Material ortopédico | €16,980 |
| 4 | 4.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΟΝΑΤΟΣ ΜΕ ΑΝΑΤΟΜΙΚΕΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΜΗΡΙΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΥΒΡΙΔΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ | 33141700 Material ortopédico | €49,500 |
| 5 | 5.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΟΝΑΤΟΣ ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΩΝ ΟΛΙΚΩΝ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΓΟΝΑΤΟΣ | 33141700 Material ortopédico | €30,680 |
| 6 | 6.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΟΝΑΤΟΣ ΓΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΠΟΚΛΙΣΕΩΝ ΤΟΥ ΑΞΟΝΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑ ΓΟΝΥ ΑΡΘΡΩΣΗΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΟΣΤΙΚΩΝ ΕΛΛΕΙΜΜΑΤΩΝ | 33141700 Material ortopédico | €45,246 |
| 7 | 7.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΙΟΥ ΜΙS- superior portal | 33141700 Material ortopédico | €118,968 |
| 8 | 8.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΙΟΥ MODULAR ΜΕ ΚΙΝΗΤΟΥΣ ΑΥΧΕΝΕΣ ΓΙΑ ΔΥΣΠΛΑΣΤΙΚΑ ΙΣΧΙΑ | 33141700 Material ortopédico | €17,896 |
| 9 | 9.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΙΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΕΣ ΔΥΣΠΛΑΣΙΕΣ ΚΟΤΥΛΗΣ | 33141700 Material ortopédico | €8,240 |
| 10 | 10.OΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΙΣΧΙΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΗ ΤΟΥ ΑΥΧΕΝΑ ΤΟΥ ΜΗΡΙΑΙΟΥ | 33141700 Material ortopédico | €15,840 |
| 11 | 11.ΣΥΝΔΕΣΜΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΧΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΠΧΣ | 33141700 Material ortopédico | €20,535 |
| 12 | 12.ΣΥΝΔΕΣΜΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΠΧΣ ΜΕ ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΜΟΣΧΕΥΜΑ (ST+G) | 33141700 Material ortopédico | €23,536 |
| 13 | 13.ΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΧΙΑΣΤΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΔΥΟ (2) BUTTON | 33141700 Material ortopédico | €9,327 |
| 14 | 14.AΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΩΜΟΥ ΓΙΑ ΒΛΑΒΕΣ ΤΥΠΟΥ ΒΑΝΚΑRT | 33141700 Material ortopédico | €15,171 |
| 15 | 15.ΑΡΘΡΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΩΜΟΥ ΣΕ ΒΛΑΒΕΣ ΤΥΠΟΥ SLAP | 33141700 Material ortopédico | €10,044 |
| 16 | 16.ΑΣΚΟΣ ΠΛΗΡΩΣΕΩΣ ΥΠΑΚΡΩΜΙΑΚΟΥ ΧΩΡΟΥ ΣΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΕΛΛΕΙΨΗ Ή ΣΤΗΝ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΟΥ R-C | 33141700 Material ortopédico | €3,808 |
| 17 | 17.ΟΛΙΚΗ ΑΡΘΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗ ΩΜΟΥ ΑΝΑΤΟΜΙΚΗ & ΑΝΑΣΤΡΟΦΗ (reverse χωρις τσιμέντο) | 33141700 Material ortopédico | €7,353 |
| 18 | 18.ΟΛΙΚΗ ΩΜΟΥ ΑΝΑΣΤΡΟΦΗΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΧΩΡΙΣ ΤΣΙΜΕΝΤΟ | 33141700 Material ortopédico | €30,354 |
| 19 | 19.ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΜΕ ΜΟΝΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ | 33141700 Material ortopédico | €3,876 |
| 20 | 20.ΟΡΘΟΠΑΙΔΙΚΟ ΤΣΙΜΕΝΤΟ ΜΕ ΔΙΠΛΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ | 33141700 Material ortopédico | €1,560 |
| 21 | 21.ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΔΕΥΣΗΣ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ | 33141700 Material ortopédico | €3,839 |
| 22 | 22.ΜΠΩΛ ΑΝΑΔΕΥΣΗΣ ΤΣΙΜΕΝΤΟΥ ΣΕ ΚΕΝΟ | 33141700 Material ortopédico | €4,711 |
| 23 | 23.ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΣΤΙΣ ΕΠΑΝΟΡΘΩΤΙΚΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΤΩΝ ΑΡΘΡΩΣΕΩΝ | 33141700 Material ortopédico | €15,600 |
| 24 | 24.ΑΓΚΥΡΕΣ ΚΑΘΗΛΩΣΗΣ ΙΣΤΩΝ ΣΥΝΘΕΤΙΚΕΣ ΜΗ ΑΠΟΡΡΟΦΗΣΙΜΕΣ ΜΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΠΡΟΦΟΡΤΩΜΕΝΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΝΟΙΚΤΕΣ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΩΜΟΥ | 33141700 Material ortopédico | €14,175 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00260540-2024 · 2 May 2024
- OJS · 86/2024 · 2 May 2024