ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 434/12321/25-06-2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ
- Published
- 26 November 2024
- Estimated value
- €260,000
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00719743-2024
- Reference
- 07ad5454-ab30-4675-961f-aecaba0b32ee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144910Autobuses eléctricos
- 34144900Vehículos eléctricos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ ΤΟΥ ΕΣΗΔΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (ΥΠΟΕΡΓΟ 6) & ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΟΥ (ΥΠΟΕΡΓΟ 8) ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΑΝΟΙΚΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ»
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1/ ΟΜΑΔΑ Α: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ (ΥΠΟΕΡΓΟ 6)» | 34144910 Autobuses eléctricos | €220,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2/ ΟΜΑΔΑ Β: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΤΟΥ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΟΥ (ΥΠΟΕΡΓΟ 8)» | 34144900 Vehículos eléctricos | €40,000 |
Award criteria
- Price — ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΗΣ
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΠΑΥΛΟΣ Ι ΚΟΝΤΕΛΗΣ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ | €219,800 | — |
| ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Α.Ε.Β.Ε | €39,800 | — |
Official publications
- TED · 00719743-2024 · 26 November 2024
- OJS · 230/2024 · 26 November 2024