El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union SuppliesEU-funded

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ & ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ

Published
8 December 2025
Estimated value
€241,935
Place of performance
EL522
Procedure
Open procedure
Notice number
00812652-2025
Reference
27e2c6b5-f585-4d8c-afcf-6688095a4959
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΧΗΜΑΤΩΝ & ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΑΙΚΟΥ, Αρ. Διακήρυξης: 516/16934/08-08-2025

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΟΜΑΔΑ 1: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ ΗΜΙΦΟΡΤΗΓΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΚΑΡΟΤΣΑ & ΚΙΝΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΤΡΟΧΟΥΣ»
EL522
34131000 Furgonetas con caja abierta ("pick-ups") €158,600
2 ΟΜΑΔΑ 2: «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΡΘΡΩΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ ΜΕ ΒΡΑΧΙΟΝΑ»
EL522
34144710 Cargadoras sobre ruedas €83,335

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
ΥΙΟΙ Ν. ΝΟΥΛΙΚΑ ΟΕ. €158,500
ΥΙΟΙ Ν. ΝΟΥΛΙΚΑ ΟΕ. €83,300

Official publications