ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 42/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
- Published
- 9 July 2024
- Submission deadline
- 20 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €249,296
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00408017-2024
- Reference
- b4de8564-decb-4332-9985-ec35dd8e1678
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181000Dispositivos para hemodiálisis
Description
ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΥΛΙΚΑ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
Lots (18)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΔΙΑΛΥΜΜΑ ΤΑΥΡΟΛΙΔΙΝΗΣ ΜΕ ΟΥΡΟΚΙΝΑΣΗ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €7,920 |
| 2 | ΔΙΑΛΥΜΜΑ ΤΑΥΡΟΛΙΔΙΝΗΣ ΜΕ ΚΙΤΡΙΚΟ ΟΞΥ ΚΑΙ ΗΠΑΡΙΝΗ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €9,800 |
| 3 | ΔΙΑΛΥΜΜΑΤΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ CCRT | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €49,500 |
| 4 | ΔΙΑΛΥΜΜΑΤΑ ΑΠΟΛΥΜΑΝΣΗΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ & ΑΦΑΛΑΤΩΣΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €7,358 |
| 5 | ΔΙΑΛΥΜΜΑΤΑ ΕΚΠΛΥΣΗΣ ΚΑΙ ΗΠΑΡΙΝΙΣΜΟΥ ΦΙΛΤΡΩΝ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €3,700 |
| 6 | ΥΓΡΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΜΕ ΟΞΙΚΑ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €8,622 |
| 7 | ΥΓΡΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΜΕ ΟΞΙΚΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟΖΗ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €27,710 |
| 8 | ΥΓΡΑ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΜΕ ΟΞΙΚΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟ ΕΝΔΟΤΟΞΙΝΩΝ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €17,930 |
| 9 | ΦΥΣΙΓΓΕΣ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ ΜΕ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €31,500 |
| 10 | ΣΕΤ ΓΡΑΜΜΩΝ ON LINE | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €28,800 |
| 11 | SET ΑΡΤΗΡΙΟΦΛΕΒΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΩΝ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €462 |
| 12 | ΠΟΛΛΑΠΛΕΣ ΕΙΣΑΓΩΓΕΣ ΓΙΑ ΔΙΑΛΥΜΜΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ CRRT | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €16,740 |
| 13 | ΣΥΝΔΕΤΙΚΑ ΤΥΠΟΥ Υ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €74 |
| 14 | ΒΕΛΟΝΕΣ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ ΑΓΓΕΙΑΚΩΝ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΕΩΝ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €1,650 |
| 15 | ΣΕΤ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ ΦΙΣΤΟΥΛΑΣ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €11,750 |
| 16 | ΣΑΚΟΙ ΣΥΛΛΟΓΗΣ ΥΠΕΡΔΙΗΘΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ CRRT | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €5,860 |
| 17 | ΠΛΑΣΤΙΚΕΣ ΛΑΒΙΔΕΣ ΑΠΟΜΟΝΩΣΗΣ ΓΡΑΜΜΩΝ ΑΙΜΟΚΑΘΑΡΣΗΣ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €120 |
| 18 | ΦΙΛΤΡΑ ΝΕΡΟΥ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ NIKISSO | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €19,800 |
Official publications
- TED · 00408017-2024 · 9 July 2024
- OJS · 132/2024 · 9 July 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ -ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ- ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 31/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 65/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 93/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 379290
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΦΥΛΑΞΗ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 744/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 390734
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 93/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 379290