Διακήρυξη 4/2024
Buyer: ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΑΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ -ΘΡΑΚΗΣ/ ΥΠΕΝ
- Published
- 28 October 2025
- Submission deadline
- 1 December 2025, 10:00
- Estimated value
- €185,413
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00710328-2025
- Reference
- c2693059-fda2-406b-b4a6-e5c9cc18b48d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
«Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών της Επιθεώρησης Εφαρμογής Δασικής Πολιτικής Μακεδονίας Θράκης του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας» Εκτιμώμενης αξίας Εκατόν Ογδόντα Πέντε χιλιάδες, τετρακόσια δώδεκα ευρώ και ενενήντα λεπτά (185.412,90€) χωρίς ΦΠΑ, Διακόσιες είκοσι εννιά χιλιάδες, εννιακόσια δώδεκα ευρώ (229.912,00 €), συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%
Lots (22)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ | 09135100 Petróleo para calefacción | €11,008 |
| 2 | ΣΟΥΦΛΙ | 09135100 Petróleo para calefacción | €11,027 |
| 3 | ΚΟΜΟΤΗΝΗ | 09135100 Petróleo para calefacción | €13,207 |
| 4 | ΚΑΒΑΛΑ | 09135100 Petróleo para calefacción | €13,207 |
| 5 | ΘΑΣΟΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €11,556 |
| 6 | ΔΡΑΜΑ | 09135100 Petróleo para calefacción | €15,509 |
| 7 | ΝΕΥΡΟΚΟΠΙ | 09135100 Petróleo para calefacción | €13,007 |
| 8 | ΣΕΡΡΕΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €14,898 |
| 9 | ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ | 09135100 Petróleo para calefacción | €10,858 |
| 10 | ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €14,207 |
| 11 | ΑΡΝΑΙΑ | 09135100 Petróleo para calefacción | €14,509 |
| 12 | ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ | 09135100 Petróleo para calefacción | €11,556 |
| 13 | ΚΙΛΚΙΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €13,207 |
| 14 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ | 09135100 Petróleo para calefacción | €13,207 |
| 15 | ΒΕΡΟΙΑ | 09135100 Petróleo para calefacción | €10,305 |
| 16 | ΝΑΟΥΣΣΑ | 09135100 Petróleo para calefacción | €10,305 |
| 17 | ΚΑΤΕΡΙΝΗ | 09135100 Petróleo para calefacción | €16,236 |
| 18 | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | 09135100 Petróleo para calefacción | €14,883 |
| 19 | ΣΤΑΥΡΟΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €10,905 |
| 20 | ΛΑΓΚΑΔΑΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €14,834 |
| 21 | ΝΙΓΡΙΤΑ | 09135100 Petróleo para calefacción | €10,858 |
| 22 | Lot 22 | — | €265,322 |
Award criteria
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
Official publications
- TED · 00710328-2025 · 28 October 2025
- OJS · 207/2025 · 28 October 2025
Other tenders from ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΑΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ -ΘΡΑΚΗΣ/ ΥΠΕΝ