Διακήρυξη 4/2024
Buyer: ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΑΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ -ΘΡΑΚΗΣ/ ΥΠΕΝ
- Published
- 25 September 2024
- Submission deadline
- 29 October 2024, 10:00
- Estimated value
- €185,413
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00576696-2024
- Reference
- babe70ae-7874-4464-a747-8376b2781444
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
Description
«Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης για την κάλυψη των αναγκών της Επιθεώρησης Εφαρμογής Δασικής Πολιτικής Μακεδονίας Θράκης του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας» Εκτιμώμενης αξίας Εκατόν Ογδόντα Πέντε χιλιάδες, τετρακόσια δώδεκα ευρώ και ενενήντα λεπτά (185.412,90€) χωρίς ΦΠΑ, Διακόσιες είκοσι εννιά χιλιάδες, εννιακόσια δώδεκα ευρώ (229.912,00 €), συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%
Award criteria
- Price — κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο με βάση την τιμή (μεγαλύτερο ποσοστού (%) παρεχόμενης έκπτωσης επί της νόμιμα διαμορφούμενης κάθε φορά μέσης λιανικής τιμής…
Official publications
- TED · 00576696-2024 · 25 September 2024
- OJS · 187/2024 · 25 September 2024
Other tenders from ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΑΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ -ΘΡΑΚΗΣ/ ΥΠΕΝ