Διακήρυξη 4/2024
Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 6 March 2024
- Submission deadline
- 9 April 2024, 23:59
- Estimated value
- €1,134,641
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00137557-2024
- Reference
- 5f9bd949-85bc-444c-b6b5-e56a9bfcfe2b
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
- 33790000Artículos de vidrio para laboratorio, higiene o farmacia
- 38437000Pipetas de laboratorio y sus accesorios
- 33140000Material médico fungible
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ, ΠΡΟΣ ΚΑΛΥΨΗ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ (Κ.Ε.Δ.Υ., Π.Ε.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΚΡΗΤΗΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00137557-2024 · 6 March 2024
- OJS · 47/2024 · 6 March 2024