Διακήρυξη 38/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
- Published
- 16 January 2025
- Submission deadline
- 21 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €60,679
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00030707-2025
- Reference
- 928388fc-0cf7-47b0-9b44-f07e8a8c7361
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33600000Productos farmacéuticos
Description
Προμήθεια φαρμάκων και φαρμακευτικού υλικού για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Θεσσαλονίκης
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΦΑΡΜΑΚΑ | 33690000 Medicamentos diversos | €35,580 |
| 2 | ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ | 33690000 Medicamentos diversos | €8,501 |
| 3 | ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ ΕΙΔΗ | 33690000 Medicamentos diversos | €16,598 |
Award criteria
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00030707-2025 · 16 January 2025
- OJS · 11/2025 · 16 January 2025