ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 38/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
- Published
- 19 April 2024
- Submission deadline
- 27 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €722,640
- Place of performance
- ΡΟΔΟΣ, EL421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00233655-2024
- Reference
- b2ce86d0-51a1-42d3-8ee0-4c84d75da469
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181000Dispositivos para hemodiálisis
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΙΛΤΡΩΝ ΜΟΝΑΔΑΣ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
Lots (22)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Α2-1,8 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €16,184 |
| 2 | Α2-2,1 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €30,940 |
| 3 | Α2-1,8 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €23,980 |
| 4 | Α2-1,9 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €16,184 |
| 5 | Α2-2,1 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €16,184 |
| 6 | Α2-1.7 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €7,616 |
| 7 | Α2-2,1 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €21,896 |
| 8 | Α2-1.9 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €21,420 |
| 9 | Α2-2.1 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €16,184 |
| 10 | Β2-2,1 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €32,130 |
| 11 | Β2-1,8 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €13,230 |
| 12 | Β2-1,8 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €32,130 |
| 13 | Β2-2,2 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €7,460 |
| 14 | Β2-1,9 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €30,240 |
| 15 | Β2-2,1 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €23,814 |
| 16 | Β2-1,7 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €30,618 |
| 17 | Β2-1,9 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €26,460 |
| 18 | B2-2.1 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €20,460 |
| 19 | CCRT | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €289,000 |
| 20 | ΦΙΛΤΡΑ ΠΛΑΣΜΑΦΑΙΡΕΣΗΣ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €18,600 |
| 21 | ΦΙΛΤΡΑ ΑΝΘΡΑΚΑ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €840 |
| 22 | ΦΙΛΤΡΑ ΑΙΜΟΠΡΟΣΡΟΦΗΣΗΣ ΕΙΔΙΚΑ | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | €5,540 |
Official publications
- TED · 00233655-2024 · 19 April 2024
- OJS · 78/2024 · 19 April 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΡΟΔΟΥ "ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ"
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2026
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ -ΜΕ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ- ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 31/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 65/2024
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 93/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 379290
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΦΥΛΑΞΗ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 744/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 2/2026 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 390734
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 93/2025 - ΑΡΙΘΜΟΣ ΕΣΗΔΗΣ 379290