Διακήρυξη 35/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
- Published
- 19 September 2025
- Submission deadline
- 23 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €263,564
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00614643-2025
- Reference
- b6855ec6-6848-4341-8c8a-b72fc2bd88dc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50800000Servicios varios de reparación y mantenimiento
- 31522000Luces para árbol de Navidad
Description
Υπηρεσίες τοποθέτησης, εκτοποθέτησης, μεταφοράς εορταστικών κατασκευών και προμήθεια υλικών εορταστικού διακόσμου του Δήμου Θεσσαλονίκης 2025
Official publications
- TED · 00614643-2025 · 19 September 2025
- OJS · 180/2025 · 19 September 2025