Διακήρυξη 34/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Published
- 3 December 2025
- Submission deadline
- 14 January 2026, 14:00
- Estimated value
- €314,516
- Place of performance
- EL302
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00801652-2025
- Reference
- 2fc2b4ae-026a-4540-89db-2a5fb5758a52
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39100000Mobiliario
Description
Προμήθεια του απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (Υποέργο 5: σετ παγκάκια, Υποέργο 14: γραφεία – καρέκλες, Υποέργο 17: κρεβάτια, Υποέργο 18: στρώματα) στο πλαίσιο της Πράξης «Δομές και Λειτουργικότητα των Προ-αναχωρησιακών Κέντρων Κράτησης» του Ταμείου Ασύλου, Μετανάστευσης & Ένταξης του Ταμείου Ασύλου, Μετανάστευσης & Ένταξης (AMIF) της Προγραμματικής Περιόδου 2021-2027
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΣΕΤ ΠΑΓΚΑΚΙΑ | 39113300 Banquetas | €56,452 |
| 2 | ΓΡΑΦΕΙΑ, ΚΑΡΕΚΛΕΣ, ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙΑ ΣΥΣΚΕΨΕΩΝ | 39120000 Mesas, armarios, escritorios y librerías | €40,323 |
| 3 | ΚΡΕΒΑΤΙΑ | 39143110 Camas y ropa de cama y pasamanería especializada | €80,645 |
| 4 | ΣΤΡΩΜΑΤΑ | 39143112 Colchones | €137,097 |
Official publications
- TED · 00801652-2025 · 3 December 2025
- OJS · 233/2025 · 3 December 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Προμήθεια εξοπλισμού πληροφορικής για την υλοποίηση της Πράξης με τίτλο «ειδική δράση “επέκταση (roll-out) της ασφαλούς εφαρμογής SIENA για…
- Διακήρυξη 13/2026
- Προμήθεια «Πληροφοριακού Συστήματος με την ονομασία National System for Link Resolution – Form Handler»
- Διακήρυξη 8/2026
- Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές,…
- Προμήθεια ατομικών εφοδίων και λοιπών ειδών για την κάλυψη των αναγκών -160- Συνοριακών Φυλάκων Ορισμένου Χρόνου στις Διευθύνσεις…
- Διακήρυξη 8/2026
- Διακήρυξη 12/2025
- «Αναβάθμιση εθνικής υποδομής Schengen»
- Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές,…