Διακήρυξη 33/2025
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Published
- 21 October 2025
- Submission deadline
- 2 December 2025, 14:00
- Estimated value
- €1,290,323
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00692703-2025
- Reference
- 69431c20-b807-4d31-933b-c616fb69c5a7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48800000Sistemas y servidores de información
Description
Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια «συστήματος αυτόματης αναζήτησης/ επίδειξης φωτογραφιών υπόπτων δραστών (Modus Operandi)», στο πλαίσιο της Πράξης «Αναβάθμιση και επέκταση διαδικασίας επίδειξης φωτογραφιών υπόπτων δραστών σε όλη την Επικράτεια (Modus Operandi)» του Ταμείου Εσωτερικής Ασφάλειας (ISF) 2021-2027, (MIS) 6017374.
Official publications
- TED · 00692703-2025 · 21 October 2025
- OJS · 202/2025 · 21 October 2025
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
- Προμήθεια εξοπλισμού πληροφορικής για την υλοποίηση της Πράξης με τίτλο «ειδική δράση “επέκταση (roll-out) της ασφαλούς εφαρμογής SIENA για…
- Διακήρυξη 13/2026
- Προμήθεια «Πληροφοριακού Συστήματος με την ονομασία National System for Link Resolution – Form Handler»
- Διακήρυξη 8/2026
- Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές,…
- Προμήθεια ατομικών εφοδίων και λοιπών ειδών για την κάλυψη των αναγκών -160- Συνοριακών Φυλάκων Ορισμένου Χρόνου στις Διευθύνσεις…
- Διακήρυξη 8/2026
- Διακήρυξη 12/2025
- «Αναβάθμιση εθνικής υποδομής Schengen»
- Σύναψη συμβάσεων για την προμήθεια «απαραίτητου υλικοτεχνικού εξοπλισμού (τηλεοράσεις, πλυντήρια, ηλεκτρονικούς υπολογιστές, εκτυπωτές,…