El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 31/24 251 ΓΝΑ

Buyer: 251 ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

Published
15 July 2024
Submission deadline
23 August 2024, 15:00
Estimated value
€675,000
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00421690-2024
Reference
73306f24-78d6-4fd6-bd95-d52ce2eadddb
Official source
Official source

CPV codes

Description

Δ. 31/24 του 251 ΓΝΑ για την Προμήθεια Ρομποτικής Χειρουργικής Κονσόλας και Προσομοιωτή Εκπαίδευσης-Εξάσκησης στη Ρομποτική Χειρουργική του 251 ΓΝΑ

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΚΟΝΣΟΛΑ 33100000 Equipamiento médico
2 ΠΡΟΣΟΜΟΙΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ-ΕΞΑΣΚΗΣΗΣ ΣΤΗ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ 33100000 Equipamiento médico

Official publications