Διακήρυξη 23/24 251 ΓΝΑ
Buyer: 251 ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 13 September 2024
- Submission deadline
- 22 October 2024, 15:00
- Estimated value
- €475,200
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00551231-2024
- Reference
- 6755abeb-bdbd-454f-a5fe-3ee4a5380d3e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 55320000Servicios de suministro de comidas
- 55320000Servicios de suministro de comidas
Description
Δ. 23/24 του 251 ΓΝΑ για την Παροχή Υπηρεσιών Σίτισης στους Ασθενείς του Νοσοκομείου Από Εξωτερικό Φορέα (Υπηρεσίες Catering)
Official publications
- TED · 00551231-2024 · 13 September 2024
- OJS · 179/2024 · 13 September 2024