Διακήρυξη 22/24 251 ΓΝΑ
Buyer: 251 ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
- Published
- 9 September 2024
- Submission deadline
- 11 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €809,116
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00538125-2024
- Reference
- ad22b895-4985-4fab-98b5-4a34e5c6bd3e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33162200Instrumentos de quirófano
- 33140000Material médico fungible
Description
Δ. 22/24 για την Προμήθεια Αναλώσιμου Υγειονομικού Υλικού για Ρομποτικό Χειρουργικό Σύστημα του 251 ΓΝΑ
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης ορίζεται η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει της συνολικής χαμηλότερης τιμής.
Official publications
- TED · 00538125-2024 · 9 September 2024
- OJS · 175/2024 · 9 September 2024