Διακήρυξη 30/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- Published
- 28 November 2024
- Submission deadline
- 23 January 2025, 23:59
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00728175-2024
- Reference
- 3b693a18-b4cc-4aab-8222-081db1aca6d8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50710000Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios
Description
Διακήρυξη 30/2024 για την ανάδειξη αναδόχου για τις «Υπηρεσίες λειτουργίας ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων».
Official publications
- TED · 00728175-2024 · 28 November 2024
- OJS · 232/2024 · 28 November 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΚΙΝΟΥ
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ»
- 11/2026 ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ, ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ.
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025