El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 30/2024

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Published
16 September 2024
Submission deadline
18 October 2024, 15:00
Estimated value
€133,984
Place of performance
EL522
Procedure
Open procedure
Notice number
00552838-2024
Reference
928388fc-0cf7-47b0-9b44-f07e8a8c7361
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια φαρμάκων και φαρμακευτικού υλικού για τις ανάγκες του Δ. Θεσσαλονίκης και του Δημ. Βρεφοκομείου Αγ. Στυλιανός για δύο έτη (επαναληπτικός για τα είδη που δεν κατακυρώθηκαν).

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΦΑΡΜΑΚΑ
EL522
33690000 Medicamentos diversos €90,903
2 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
EL522
33690000 Medicamentos diversos €12,031
3 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ ΕΙΔΗ
EL522
33690000 Medicamentos diversos €31,050

Award criteria

Official publications