Διακήρυξη 3/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
- Published
- 20 March 2025
- Submission deadline
- 23 April 2025, 15:00
- Estimated value
- €592,414
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00181081-2025
- Reference
- 92a3dd06-f4fb-46e9-88db-d33df984f89e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31000000Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
- 31600000Equipo y aparatos eléctricos
Description
Προμήθεια Ηλεκτρολογικού υλικού για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Δήμου Θεσσαλονίκης (‘Έτη 2024-2025) π.δ. 734.593,11 € συμπεριλαμβανομένων του Φ.Π.Α. 24%
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00181081-2025 · 20 March 2025
- OJS · 56/2025 · 20 March 2025