Διακήρυξη 3/2024
Buyer: ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΑΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
- Published
- 24 September 2024
- Submission deadline
- 30 September 2024, 10:00
- Estimated value
- €156,581
- Place of performance
- EL522
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00572999-2024
- Reference
- 301987be-0ed3-4090-96fd-0c419db5c854
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Υπηρεσίες καθαριότητας των 11 κτιρίων αρμοδιότητας ΕΕΔΠ ΜΘ για (28) μήνες με δικαίωμα παράτασης έως (14) μήνες, με παραχώρηση δικαιώματος συμμετοχής κατ’ αποκλειστικότητα σε ΚΟΙΣΠΕ του άρθρου 12 του ν.2716/99 ή άλλους οικονομικούς φορείς της παρ.1 του άρθρου 20 ν 4412/2016, στις ΠΕ Θεσσαλονίκης και Ημαθ'ιας
Award criteria
- Price — κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), στο εκάστοτε τμήμα συμμετοχής για την ανάδειξη αναδόχων εκτέλεσης της υπηρεσίας «Παροχή…
Official publications
- TED · 00572999-2024 · 24 September 2024
- OJS · 186/2024 · 24 September 2024
Other tenders from ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΑΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ