Διακήρυξη 2/2024
Buyer: ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΑΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ
- Published
- 14 August 2024
- Submission deadline
- 18 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €355,459
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00489884-2024
- Reference
- 9def3b35-c4af-4d85-96d9-9852b0dc997c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90900000Servicios sanitarios y de limpieza
Description
Υπηρεσίες καθαριότητας των κτιρίων αρμοδιότητας ΕΕΔΠ ΜΘ για (28) μήνες με δικαίωμα παράτασης έως (14) μήνες
Award criteria
- Price — κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή), στο εκάστοτε τμήμα συμμετοχής για την ανάδειξη αναδόχων εκτέλεσης της υπηρεσίας «Παροχή…
Official publications
- TED · 00489884-2024 · 14 August 2024
- OJS · 158/2024 · 14 August 2024
Other tenders from ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΔΑΣΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΡΑΚΗΣ