ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Published
- 17 May 2024
- Submission deadline
- 17 June 2024, 11:00
- Estimated value
- €20,500
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00292989-2024
- Reference
- fa25fa1e-7b3e-4dea-aafd-bbdc834b52ca
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72212422"Suites" de servicios de desarrollo de software
Description
ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΤΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ REBRAIN GREECE ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
Award criteria
- Quality — Όπως περιγράφεται στη διακήρυξη στη παρ. 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία θα προκύψει…
- Price — Όπως περιγράφεται στη διακήρυξη στη παρ. 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία θα προκύψει…
Official publications
- TED · 00292989-2024 · 17 May 2024
- OJS · 96/2024 · 17 May 2024
Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ
- Σύναψη εκτελεστικών συμβάσεων στο πλαίσιο της αριθμ. 55644/06-06-2023 (ΑΔΑ: 69Β946ΜΤΛΚ-4Θ4, ΑΔΑΜ: 23SYMV012823978) ΣΥΜΦΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΙΣΙΟ -…
- Διακήρυξη 13 / 2025
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Διακήρυξη για τη παροχή υπηρεσιών φύλαξης του Υπουργείου Εργασίας
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Διακήρυξη 8/2024
- Συντήρηση – υποστήριξη του ΠΣ Εργάνη για περίοδο δύο ετών
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων
- Οριζόντια Τεχνική Υποστήριξη του Υπουργείου Εργασίας και Κοινωνικών Υποθέσεων μέσω της δημιουργίας Γραφείου Διαχείρισης Έργων (PMO) για τα…
- Ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων