Διακήρυξη 3/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 21 March 2024
- Submission deadline
- 3 May 2024, 18:00
- Estimated value
- €273,366
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00171313-2024
- Reference
- d6f27d08-6660-43cb-8927-93289bba8b5c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09134100Gasoil
Description
Διακήρυξη Προμήθειας Πετρελαίου Κίνησης για την Κεντρική Υπηρεσία και τα Κέντρα Υγείας, αρμοδιότητας 4ης ΥΠΕ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00171313-2024 · 21 March 2024
- OJS · 58/2024 · 21 March 2024