ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 3/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- Published
- 1 March 2024
- Submission deadline
- 9 April 2024, 23:59
- Estimated value
- €282,058
- Place of performance
- ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ - ΝΙΚΑΙΑ, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00129325-2024
- Reference
- fb54e0d5-78fb-4205-801a-eb55511cadda
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33162100Aparatos para quirófano
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΤΟΥ ΡΟΜΠΟΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ DA VINCI»
Official publications
- TED · 00129325-2024 · 1 March 2024
- OJS · 44/2024 · 1 March 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΚΙΝΟΥ
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ»
- 11/2026 ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ, ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ.
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025