Διακήρυξη 27/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 3 June 2024
- Submission deadline
- 8 July 2024, 18:00
- Estimated value
- €121,875
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00325285-2024
- Reference
- 26e46b58-18ba-443f-ba33-833bc72b36d9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30197643Papel para fotocopiadora
- 30197643Papel para fotocopiadora
Description
Διακήρυξη για την προμήθεια των ειδών «Φωτοαντιγραφικό Χαρτί Α4 και Α3» (cpv: 30197643-5, Φωτοαντιγραφικό χαρτί) για τις ανάγκες της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00325285-2024 · 3 June 2024
- OJS · 106/2024 · 3 June 2024