El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 26/2025

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Published
12 June 2025
Submission deadline
17 July 2025, 15:00
Estimated value
€23,803
Place of performance
EL522
Procedure
Open procedure
Notice number
00381200-2025
Reference
928388fc-0cf7-47b0-9b44-f07e8a8c7361
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια φαρμάκων και φαρμακευτικού υλικού για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δήμου Θεσσαλονίκης

Lots (3)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΦΑΡΜΑΚΑ
EL522
33690000 Medicamentos diversos €12,159
2 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟ ΥΛΙΚΟ
EL522
33690000 Medicamentos diversos €5,382
3 ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΑ ΕΙΔΗ
EL522
33690000 Medicamentos diversos €4,317

Award criteria

Official publications