Διακήρυξη 26/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
- Published
- 12 December 2024
- Submission deadline
- 6 February 2025, 15:00
- Estimated value
- €189,409
- Place of performance
- EL651
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00760143-2024
- Reference
- 6ade36be-7e08-4b77-8049-2963163606a7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38420000Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases
Description
Διακήρυξη αρ. 26/2024 προμήθειας εργαστηριακού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου, στην Πανεπιστημιακή Μονάδα της Πάτρας, συνολικού προϋπολογισμού 234.867,16 € συμ/νου ΦΠΑ 24 %, 189.409,00 € άνευ ΦΠΑ 24% με Ανοικτή Διαδικασία μέσω ΕΣΗΔΗΣ, με κριτήριο αξιολόγησης την πλέον συμφέρουσα απο οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, με συστημικό αριθμό 363459
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ομάδα Α - «Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών, Πανεπιστημιακή Μονάδα Πάτρας», εκτιμώμενης αξίας 135.264,16 € συμ/νου ΦΠΑ ήτοι 109.084,00 € άνευ ΦΠΑ 24 % | 38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases | €109,084 |
| 2 | Ομάδα Β - «Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών, Πανεπιστημιακή Μονάδα Πάτρας», εκτιμώμενης αξίας 99.603,00 € συμ/νου ΦΠΑ ήτοι 80.325,00 € άνευ ΦΠΑ 24 % | 38420000 Instrumentos de medida del caudal, nivel y presión de líquidos y gases | €80,325 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00760143-2024 · 12 December 2024
- OJS · 242/2024 · 12 December 2024