Διακήρυξη 19/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
- Published
- 21 October 2024
- Submission deadline
- 5 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €57,000
- Place of performance
- EL651
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00636938-2024
- Reference
- 08e37f5e-255c-4b7b-a703-c07593868506
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38970000Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos
Description
Διακήρυξη προμήθειας εργαστηριακού εξοπλισμού για την κάλυψη των αναγκών των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Πελοποννήσου, με κριτήριο αξιολόγησης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ομάδα Α-Προμήθεια εξειδικευμένων εργαστηριακών οργάνων για τις ανάγκες του Τμήματος Επιστήμης Διατροφής και Διαιτολογίας, Πανεπιστημιακή Μονάδα Καλαμάτας | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | €25,000 |
| 2 | Ομάδα Β-Προμήθεια εργαστηριακού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Τμήματος Επιστήμης Διατροφής & Διαιτολογίας, Πανεπιστημιακή Μονάδα Καλαμάτας | 38970000 Investigación, ensayos y simuladores científico-técnicos | €32,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00636938-2024 · 21 October 2024
- OJS · 205/2024 · 21 October 2024