ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 26/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
- Published
- 8 November 2024
- Submission deadline
- 20 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €241,935
- Place of performance
- EL611
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00682878-2024
- Reference
- 823b5756-fab7-4e6d-ab70-3e408d5a5c40
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141700Material ortopédico
Description
Ανοικτός Διαγωνισμός (άνω των ορίων) για την προμήθεια «OΡΘΟΠΕΔΙΚΑ ΥΛΙΚΑ» CPV 33141700-7 ΚΑΕ 1313, ενταγμένο στον Πίνακα Προγραμματισμού Προμηθειών και Υπηρεσιών Υγείας Έτους 2024 Προϋπολογιζόμενης Δαπάνης 300.000,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 356996
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00682878-2024 · 8 November 2024
- OJS · 218/2024 · 8 November 2024