ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2025
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
- Published
- 28 July 2025
- Submission deadline
- 1 September 2025, 15:00
- Estimated value
- €268,271
- Place of performance
- ΚΑΡΔΙΤΣΑ, EL611
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00491526-2025
- Reference
- ddf17f14-e00d-4e1c-b979-0417b94012e4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33731110Lentes intraoculares
Description
Ανοικτός Διαγωνισμούς (άνω των ορίων), για την προμήθεια του είδους «ΕΝΔΟΦΘΑΛΜΙΟΙ ΦΑΚΟΙ» (ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ), ενταγμένο στον Πίνακα Προγραμματισμού Προμηθειών και Υπηρεσιών Υγείας Έτους 2025, με τροποποίηση της αρχικής προϋπολογισθείσας δαπάνης του διαγωνισμού στο ποσό των 332.655,46€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ, μετά από τροποποίηση των τεχνικών προδιαγραφών για την κάλυψη των νέων αναγκών που προέκυψαν στην Οφθαλμολογική Κλινική του Γ.Ν.Καρδίτσας (CPV 33731110-7) ΚΑΕ 1311, και με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής. Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 377601
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00491526-2025 · 28 July 2025
- OJS · 142/2025 · 28 July 2025