Διακήρυξη 26/2024
Buyer: Γ.Ν "ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ” Γ.Ν.Μ "ΕΛΕΝΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ"
- Published
- 22 November 2024
- Submission deadline
- 3 January 2025, 23:59
- Estimated value
- €402,161
- Place of performance
- Αμπελόκηποι, Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00714023-2024
- Reference
- 6181a663-1bc5-4385-b0ee-4413f69703f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98000000Otros servicios comunitarios, sociales o personales
Description
Διεθνής Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός, άνω των ορίων, για την ανάθεση των υπηρεσιών πλύσης – σιδερώματος ακάθαρτου ιματισμού, για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου, για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με δικαίωμα προαίρεσης ενός (1) έτους,
Award criteria
- Price — χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00714023-2024 · 22 November 2024
- OJS · 228/2024 · 22 November 2024
Other tenders from Γ.Ν "ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ” Γ.Ν.Μ "ΕΛΕΝΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ"
- ΔΑΗΔ_2026_8_Προμήθεια αποστειρωμένων χειρουργικών εργαλείων μιας χρήσης
- Για την προμήθεια ειδών διατροφής για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου, για ένα (1) έτος, με δικαίωμα προαίρεσης ενός (1) ακόμη έτους
- Για την προμήθεια ειδών διατροφής για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου, για ένα (1) έτος, με δικαίωμα προαίρεσης ενός (1) ακόμη έτους
- Διακήρυξη 16/2025