Διακήρυξη 16/2025
Buyer: Γ.Ν "ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ” Γ.Ν.Μ "ΕΛΕΝΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ"
- Published
- 19 May 2025
- Submission deadline
- 27 June 2025, 23:59
- Estimated value
- €257,966
- Place of performance
- Αμπελόκηποι, Αθήνα, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00320298-2025
- Reference
- 296d3575-9bfc-425a-b84e-94e8d32414f2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Διεθνής Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός, άνω των ορίων, για την ανάθεση της προμήθειας αντιδραστηρίων εξετάσεων βιοπαθολογίας, με παραχώρηση και χωρίς παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού (αναλυτών και αναλωσίμων) για την κάλυψη των αναγκών του Τμήματος Βιοπαθολογίας του Νοσοκομείου, για ένα (1) έτος
Lots (66)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α1Είδος COLUMBIA W5% SHEEP BLOOD AGAR | 33696500 Reactivos de laboratorio | €806 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Α 2 CAMPYLOBACTER AGAR (SELECTIVE MEDIUM) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €28 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ Α 3 CHOCOLATE AGAR | 33696500 Reactivos de laboratorio | €900 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ Α 4 Τρυβλία για το γένος CANDIDA με χρωμογόνο | 33696500 Reactivos de laboratorio | €1,120 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ Α 5 E Coli 0157 | 33696500 Reactivos de laboratorio | €18 |
| 6 | ΟΜΑΔΑ Α 6 SALMONELLA PLUS | 33696500 Reactivos de laboratorio | €140 |
| 7 | ΟΜΑΔΑ Α 7 COUΝΤ TAC PLATES | 33696500 Reactivos de laboratorio | €240 |
| 8 | ΟΜΑΔΑ Α 8 MAC CONKEY AGAR | 33696500 Reactivos de laboratorio | €435 |
| 9 | ΟΜΑΔΑ Α 9 MUELLER HINTON Αgar | 33696500 Reactivos de laboratorio | €400 |
| 10 | ΟΜΑΔΑ Α10 MUELLER HINTON Αgar | 33696500 Reactivos de laboratorio | €30 |
| 11 | ΟΜΑΔΑ Α 11SABOURAUD DEXTROSE AGAR W CHLORAMPHENICOL ACTIDIONE | 33696500 Reactivos de laboratorio | €160 |
| 12 | ΟΜΑΔΑ Είδος12 SELENITE F BROTH | 33696500 Reactivos de laboratorio | €90 |
| 13 | ΟΜΑΔΑ Α 13 SS AGAR | 33696500 Reactivos de laboratorio | €32 |
| 14 | ΟΜΑΔΑ Α 14 THIOGLYCOLATE MEDIUM | 33696500 Reactivos de laboratorio | €380 |
| 15 | ΟΜΑΔΑ Α Είδος15 SUTTER TEST | 33696500 Reactivos de laboratorio | €84 |
| 16 | ΟΜΑΔΑ Α 16 BLOOD AGAR MAC CONKEY AGAR | 33696500 Reactivos de laboratorio | €472 |
| 17 | ΟΜΑΔΑ Α 17 Πλήρες kit για Gram χρώση | 33696500 Reactivos de laboratorio | €1,250 |
| 18 | ΟΜΑΔΑ Α18α Ταυτοποίηση αναερόβιων | 33696500 Reactivos de laboratorio | €196 |
| 19 | ΟΜΑΔΑ Α 18β Ταυτοποίηση αναερόβιων και συνοδά αντιδραστήρια PARAFIN (MINERALOIL) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €15 |
| 20 | ΟΜΑΔΑ Α18γ Ταυτοποίηση αναερόβιων και συνοδά αντιδραστήρια REAGENT XYL 2 AMP | 33696500 Reactivos de laboratorio | €10 |
| 21 | ΟΜΑΔΑ Α18δ Ταυτοποίηση αναερόβιων και συνοδά αντιδραστήρια REAGENT BCP | 33696500 Reactivos de laboratorio | €10 |
| 22 | ΟΜΑΔΑ Α 18ε Ταυτοποίηση αναερόβιων και συνοδά αντιδραστήρια REAGENT HER | 33696500 Reactivos de laboratorio | €10 |
| 23 | ΟΜΑΔΑ Α 19α Ταυτοποίηση Gram(-)βακτηρίων (αρνητικά κατά Gram) και συνοδά αντιδραστήρια | 33696500 Reactivos de laboratorio | €302 |
| 24 | ΟΜΑΔΑ Α 19β REAGENT KIT (TDA IND VP1 VP2 NIT1 NIT2) | 33696500 Reactivos de laboratorio | €36 |
| 25 | ΟΜΑΔΑ Α Είδος 20 Ταυτοποίηση Neisser Αιμόφιλου και συνοδά αντιδραστήρια | 33696500 Reactivos de laboratorio | €231 |
| 26 | ΟΜΑΔΑ Α Είδος 21α Ταυτοποίηση Cambylobacter | 33696500 Reactivos de laboratorio | €184 |
| 27 | ΟΜΑΔΑ Α Είδος 21β Ταυτοποίηση Cambylobacter και συνοδά αντιδραστήρια REAGENT FB | 33696500 Reactivos de laboratorio | €19 |
| 28 | ΟΜΑΔΑ Α Είδος 22α Ταυτοποίηση Κορυνοβακτηριδίων και συνοδά αντιδραστήρια | 33696500 Reactivos de laboratorio | €184 |
| 29 | ΟΜΑΔΑ Α Είδος 22β Ταυτοποίηση Κορυνοβακτηριδίων και συνοδά αντιδραστήρια REAGENT PYZ | 33696500 Reactivos de laboratorio | €10 |
| 30 | ΟΜΑΔΑ Α Είδος 22γ Ταυτοποίηση Κορυνοβακτηριδίων και συνοδά αντιδραστήρια ZYM A | 33696500 Reactivos de laboratorio | €10 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00320298-2025 · 19 May 2025
- OJS · 95/2025 · 19 May 2025
Other tenders from Γ.Ν "ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ” Γ.Ν.Μ "ΕΛΕΝΑ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ"
- ΔΑΗΔ_2026_8_Προμήθεια αποστειρωμένων χειρουργικών εργαλείων μιας χρήσης
- Για την προμήθεια ειδών διατροφής για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου, για ένα (1) έτος, με δικαίωμα προαίρεσης ενός (1) ακόμη έτους
- Για την προμήθεια ειδών διατροφής για την κάλυψη των αναγκών του Νοσοκομείου, για ένα (1) έτος, με δικαίωμα προαίρεσης ενός (1) ακόμη έτους
- Διακήρυξη 26/2024