Διακήρυξη 25/2024
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 3 June 2024
- Submission deadline
- 9 July 2024, 18:00
- Estimated value
- €475,600
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00325421-2024
- Reference
- 48a9d7f8-7ac6-4f9e-8887-d7d8b6ba4996
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696200Reactivos para análisis de sangre
- 33696200Reactivos para análisis de sangre
Description
25/2024 προμήθεια «Αντιδραστηρίων και αναλωσίμων για Αιματολογικές εξετάσεις (με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού)» (cpv 33696200-7 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΩΝ ΤΕΣΤ) για την κάλυψη των αναγκών των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης 349896
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00325421-2024 · 3 June 2024
- OJS · 106/2024 · 3 June 2024