Διακήρυξη 24/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
- Published
- 8 July 2025
- Submission deadline
- 11 August 2025, 15:00
- Estimated value
- €368,668
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00443088-2025
- Reference
- 07fb0b91-d19f-4da3-963b-20e053cac9e4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34922100Marcas viales
- 44800000Pinturas, barnices y mástiques
Description
Προμήθεια υλικών οριζόντιας και κάθετης σήμανσης για τις ανάγκες των υπηρεσιών του Δ.Θ., π.δ. 457.148,32€ (με Φ.Π.Α. 24%)
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00443088-2025 · 8 July 2025
- OJS · 128/2025 · 8 July 2025