ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 24/2024
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- Published
- 25 September 2024
- Submission deadline
- 18 November 2024, 23:59
- Estimated value
- €1,343
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00574905-2024
- Reference
- ed2d3945-8e04-4a32-a184-bb2744b615ee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΠΑΘΟΛΟΓΟΑΝΑΤΟΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ, ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00574905-2024 · 25 September 2024
- OJS · 187/2024 · 25 September 2024
Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»
- ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΡΚΙΝΟΥ
- «ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ»
- 11/2026 ΣΥΡΡΑΠΤΙΚΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΑΝΟΣΟΛΟΓΙΚΟΥ ΜΕ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ
- ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ, ΜΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΗ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ.
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 10/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 8/2025