El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 22/24 251 ΓΝΑ

Buyer: 251 ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ

Published
23 July 2024
Submission deadline
9 September 2024, 15:00
Estimated value
€809,116
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00441893-2024
Reference
ad22b895-4985-4fab-98b5-4a34e5c6bd3e
Official source
Official source

CPV codes

Description

Δ. 22/24 για την Προμήθεια Αναλώσιμου Υγειονομικού Υλικού για Ρομποτικό Χειρουργικό Σύστημα του 251 ΓΝΑ

Award criteria

Official publications