El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 22/2024

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»

Published
19 August 2024
Submission deadline
1 October 2024, 23:59
Estimated value
€275,244
Place of performance
ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ - ΝΙΚΑΙΑ, EL307
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00495836-2024
Reference
38568ef2-c06e-4c0f-93af-6b5780a740e3
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη 22/2024 για την προμήθεια «Αντιδραστηρίων κυτταρολογικού με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού» και «Αντιδραστηρίων Ανάλυσης Αερίων Αίματος και Λοιπών Εξετάσεων Μ.Ε.Θ. με ταυτόχρονη παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού» (CPV:33696500-0,33696200-7)».

Official publications

Other tenders from ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ «ΜΕΤΑΞΑ»