ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ........../2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ
- Published
- 6 November 2025
- Submission deadline
- 12 December 2025, 14:00
- Estimated value
- €688,461
- Place of performance
- ΔΑΦΝΗ- ΑΘΗΝΑ- ΕΛΛΑΔΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00734849-2025
- Reference
- 1e4b20a2-efc1-4a62-95d9-5cf1ca8b93d4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48600000Paquetes de software de bases de datos y de funcionamiento
Description
«Υποέργο 1: Ανάπτυξη των Δράσεων του Market Place Δήμου Δάφνης - Υμηττού» της Πράξης «ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΑΦΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΥ»
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 2 (6 μήνες) | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €16,120 |
| 2 | TMHMA 1 (10 μήνες) | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | €672,341 |
| 3 | Αρ.Πρωτ.: ……./………./2024 «Υποέργο 1: Ανάπτυξη των Δράσεων του Market Place Δήμου Δάφνης - Υμηττού» της Πράξης «ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΑΦΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΥ» ΤΜΗΜΑ 1 | — | €688,461 |
Award criteria
- Quality
- Quality
- Quality — Αρ.Πρωτ.: ……./………./2024 «Υποέργο 1: Ανάπτυξη των Δράσεων του Market Place Δήμου Δάφνης - Υμηττού» της Πράξης «ΔΡΑΣΕΙΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΑΦΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΥ»
Official publications
- TED · 00734849-2025 · 6 November 2025
- OJS · 214/2025 · 6 November 2025