El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Διακήρυξη 20/2025

Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ

Published
17 July 2025
Submission deadline
16 September 2025, 14:00
Estimated value
€2,077,545
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00467364-2025
Reference
a5b4b16a-8f97-4294-b580-49866e16c9c4
Official source
Official source

CPV codes

Description

Σύναψη σύμβασης για την προμήθεια «εξοπλισμού, λογισμικών, συστημάτων» και την παροχή υπηρεσιών «εκπαίδευσης», στο πλαίσιο της Πράξης “Δράσεις για την ενίσχυση των δράσεων ενάντια στο Κυβερνοέγκλημα”.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Προμήθεια πανευρωπαϊκά διασυνδεδεμένων συστημάτων εξυπηρετητών και συστήματος αποκρυπτογράφησης (Password cracking rig)
EL303
48820000 Servidores €700,000
2 Εξοπλισμός και λογισμικά εγκληματολογικής εξέτασης ψηφιακών συσκευών νέων τεχνολογιών
EL303
30237300 Material informático €1,104,251
3 Εξοπλισμός Κέντρου Αριστείας για το κυβερνοέγκλημα
EL303
30213000 Ordenadores personales €111,294
4 Εκπαίδευση και πιστοποίηση για εγκληματολογική εξέταση πειστηρίων
EL303
80533100 Servicios de formación informática €162,000

Official publications

Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ/ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ / Α΄ ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ