Διακήρυξη
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
- Published
- 3 January 2025
- Submission deadline
- 10 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €540,150
- Place of performance
- Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας, EL531
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00003303-2025
- Reference
- 1498d001-7920-47d6-a640-0a91aeda54b7
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44611500Cisternas para agua
Description
Προμήθεια και μεταφορά 1950 ποτιστρών και λάστιχου Φ40/6ΑΤΜ 100 μετρων, στις έδρες των δημοτικών κοινοτήτων της Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00003303-2025 · 3 January 2025
- OJS · 2/2025 · 3 January 2025